Hedef ve İlkelerimiz

·İnsiyatif sahibi ve yaratıcı kişilerden oluşan, rol paylaşımının dengeli yapıldığı, stratejileri açık, kendi kararlarını alabilen takımların yarattığı sonuçların, büyük bir çoğunlukla bireysel neticelerin toplamının daha üzerinde olduğuna inanırız.

·İlişkilerimizin, uzun vadeli bakış açısına; karşılıklı güvene; şeffaflığa ve dayanışmamıza bağlı olması en sağlam temellerimizdir. Kendi çıkarlarını müşterilerimizin ve takımımızın önünde gözeten kişilere yerimiz yoktur.

·Biz yükselmeyi, bilgi ve becerilerimizi ve takıma olan katkılarımızı arttırmak olarak tanımlarız. Kişilerin performansı, takım ve şirket arkadaşları tarafından üstlendiği roldeki bilgi ve becerisi; motivasyonu ve takıma olan katkısı ana kriterleri baz alınarak değerlendirilir.

·Dürüstlük ve yüksek etik standardı bizim işimizin kalbidir. Bütün arkadaşlarımızdan işinde olduğu gibi, özel hayatlarında da bu değerleri korumasını bekleriz.

·Takımlar hizmet zincirimizin bütününü oluştururlar. Kendi içlerinde olduğu gibi aralarında da yardımlaşma ve bilgi akışının sağlıklı olması temel hedeflerimizdendir.

·Her konuda eğitim, kendimize yaptığımız en önemli yatırımdır.

·Başarı hepimizindir, objektif bir şekilde başarıyı paylaşırız.

·İlkelere ters düşmediğimiz, dürüst gayret gösterdiğimiz sürece, takımlar içinde her zaman bir rolümüz vardır.

·Müşterilerimizin menfaatleri her zaman ön plandadır. Başarı, onlara verdiğimiz iyi hizmet sonucunda gelir.

·Müşterilerimize her zaman açık, kesin ve şeffafız; ama onlarla aramızdaki ilişkiler sadece kendileri tarafından bilinmelidir.

·Amacımız müşterilerimize her zaman beklentilerinin üzerinde servis sunabilmektir. İş yoğunluğumuzun servis standardımızı düşürmesine izin veremeyiz. Bizim için müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler önemlidir. Yeni müşteri kazanmaktansa, müşterilerimizi tutabilmek ön plandadır.

·Fokusumuz kendi kendimizi aşmaya yöneliktir. Rakiplerimizi yakından izlememiz, daha iyi ne yapabiliriz ve onlara kıyasla neredeyizi görebilmek içindir.

·Piyasalarımızın büyümesi ve etkinleşmesi bizim için aldığımız paya kıyasla daha önemlidir. Bu idealleri paylaşan diğer kuruluşlarla her zaman iş birliğine hazırız. Bize yakın ilkeleri paylaşan kuruluşların güçlenmesi, piyasaların gelişmesini hızlandırır.

·Piyasalarımızın gelişimi, yatırım alternatiflerinin çoğalmasıyla paralellik gösterir. Kendi alanımızda piyasalara yeni standart oluşturacak ürün ve hizmet sunmaktan övünç duyarız.

 

Yaşarlar Holding © 2024
Altyapı: Yasarlar Bilisim